KOUPĚ KNIHY

Odhalte utajované informace o tom, jak z nás velké korporace vyrábějí své pacienty.

AUTOR NAPSAL

již 3 knihy o zdraví


142,- Kč / 5,38 Eur

obvyklá cena 149,- Kč / 5,65 Eur

256,- Kč / 9,70 Eur

obvyklá cena 269,- Kč / 10,19 Eur

142,- Kč / 5,38 Eur

obvyklá cena 149,- Kč / 5,65 Eur

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ


Stáhněte si zdarma ukázku knihy:

NESPĚCHEJTE DO RAKVE

Co objevil Dr. Price? Odhalte 40 let zatajovaná, šokující fakta o tak „obyčejné věci“, jako je pitná voda.
Zadejte váš e-mail a získejte ukázku z knihy zdarma.

REFERENCE

Názory čtenářů na knihu


Kniha dodává spoustu informací, které jsou z (ne)známého důvodu drženy pod pokličkou. Po přečtení této knihy se i mně osobně začaly spojovat zcela nové souvislosti a nápady “jak na to”.
MUDr. Tomáš Vrbicarehabilitační a sportovní lékař
Jsou knihy, které někteří lidé sepíší za měsíc a vydávají je sami za bestseller. Vystavují se s ní, fotí se s ní a lichotí jí jako rodič své vypasené dceři. A pak jsou knihy, při jejichž sepsání volí autor pečlivě každé slovo, hladí a uhlazuje, myslí na dojem čtenáře, kterého nechce udusit, ale zároveň touží předat to důležité. Pak se tento tichý zahradník slov uchýlí do svého mlčení a pozoruje, jak z jeho knihy roste zahrada. Děkuji Tomášovi za tuto skvělou knihu. Je plná všeho, čeho může být vaše rakev, pokud si ji nepřečtete :-)
Tomáš Lukavec
Zajímavá a aktuální, užitečná, živě a čtivě napsaná.
Prof. RHDr. Anna Strunecká, DrSc.autorka knih Doba jedová
Jako výživová konzultantka doporučuji každému, aby si tuto útlou knížku přečetl. Nikoli každému, kdo se zajímá o racionální výživu či zdravý způsob života, ale každému, komu záleží na jeho zdraví. Tomáš Kašpar konečně otevřel témata, o kterých se na veřejnosti příliš nemluví (přestože by mělo) a dokázal je velmi srozumitelně vyložit. Tato kniha je ,povinnou četbou‘ pro všechny, kteří cítí, že jejich zdraví by nemělo být jen v rukách lékařů a farmaceutických společností.
Eva Neubauerovávýživová konzultantka