AUTOR

Tomáš Kašpar - lovec faktů a 
detektiv pravdy o zdraví

TOMÁŠ KAŠPAR

lovec faktů a detektiv pravdy o zdraví

Narodil jsem se v rodině, která patřila mezi průkopníky zdravého životního stylu. Už od dětství jsem byl všestranný a hodně zvědavý. Svými vědomostmi jsem předbíhal své učitele a některými otázkami je zaháněl do úzkých. Zvědavost mě nepustila ani v dospělosti. Při řešení vlastních zdravotních problémů, nad kterými samotní lékaři zlomili hůl, jsem se pustil aktivně do hledání dalších možností. Zkoumal jsem, četl, diskutoval s odborníky, porovnával informace a hledal souvislosti.

A nakonec jsem zjistil naprosto neuvěřitelné věci, o které jsem se musel podělit se světem.

MÁ CESTA

ke knize


Můj život není nijak výjimečný a stejně jako mnohým z vás, i mně házel život klacky pod nohy. Na škole jsem se vyučil elektrikářem, po vojně dálkově vystudoval na mechanika klávesových nástrojů. Ani jedna práce mě neuspokojovala, a tak jsem po revoluci v roce 1989 začal okamžitě podnikat. 

Podnikal jsem nejprve ve službách, později v oblasti zábavní pyrotechniky. Během vlny kupónové privatizace jsem dokázal zhodnotit investici do kupónových knížek 50x. Kvůli podrazu blízké osoby jsem ale o všechno přišel. Zkoušel jsem obchodovat na burze a investovat na zahraničních trzích. Vše vypadalo skvěle do chvíle, než správce investičního majetku zmizel i se všemi penězi.

Jako by toho nebylo málo, dostavila se osobní krize při rozvodu, s ní spojená finanční krize a následné zdravotní problémy.

Nic z toho mě však nezlomilo. Začal jsem hledat odpovědi na otázky vztahu zdraví a psychiky. Studoval jsem úspěšné lidi, životní styl zdravých lidí, vliv výživy na zdraví a psychiku, psychologii úspěšných vztahů… 

Stal jsem se členem Aliance výživových poradců a spolu s novou manželkou jsme založili vzdělávací společnost osobního rozvoje a přivezli z Ameriky proslulou metodu na odhalování osobností Dr. Roberta A. Rohma zvanou DISC.

Začal jsem se více věnovat problematice zdraví a zjistil jsem, že nám některé objevy zdravotnictví tají. Porovnával jsem informace, hledal souvislosti a zjistil jsem, že mnoho věcí je jinak, než se nám tvrdí.

A protože nesnáším, když se lidem lže, výsledky svého bádání jsem zveřejnil napsáním knihy „Nespěchejte do rakve“. 

NĚKOLIK LET

tvrdé práce

Shromáždění všech faktů mi trvalo několik let a stálo mne mnoho peněz i osobních obětí. Kniha „Nespěchejte do rakve“ je souhrn mých osobních zkušeností a dlouholetého studia. Studoval jsem vědecké materiály, časopisy, knihy, absolvoval řadu přednášek uznávaných odborníků a světových kapacit, debatoval s řadou specialistů. Při své cestě jsem narazil na mnoho utajovaných výzkumů a informací, které by měly být zveřejněny a které nejen mě otevřely oči.

DALŠÍ

autorovy knihy o zdraví


Lék na rakovinu existuje. A ne jeden! Rakovina není nevyléčitelná nemoc! Jak to tedy, že na ni stále umírá každý…
Přistoupíte na „Mnichovskou dohodu“ o svém zdraví? Víte, že rady lékařů o výživě vás mohou zabít? Že nízkotučné diety způsobují…
Bojujete o finanční zdraví - nedovolte, aby vám vzali to fyzické! Moderní medicína a její stoupenci nás žádají, abychom akceptovali…