O KNIZE

Informace obsažené v této knížce Vám mohou zachránit život!

Stejně, jako kdysi mně.

PROČ

vznikla tato kniha?


Zažil jsem na vlastní kůži pocit pacienta, kterému lékaři nedokáží pomoci a nemoc a problémy se stále vrací a zhoršují. Lékaři nade mnou zlomili hůl, jiní nabízeli drastické řešení s nezvratnými důsledky (invaliditou). Pak jsem ale zažil ten úžasný pocit naděje, když jsem zjistil, že řešení existuje. A prožil jsem také pocit radosti ze skutečného uzdravení a velké hrdosti, že jsem to dokázal. Od té doby mne provázela touha podělit se o tuto naději se všemi lidmi.

Stal jsem se členem Aliance výživových poradců a začal jsem hledat další odpovědi. Poznal jsem, že lékaři a vědci nevědí všechno. Byl jsem otřesen tím, co jsem během své cesty za zdravím zjistil. Když jsem tato fakta poskládal do sebe, vyšly najevo neuvěřitelné věci, které se týkají každého z nás. Jsou tak důležité, jak důležité je naše zdraví a náš život. Proto jsem sepsal tuto knihu. Abych vám pomohl najít vlastní pravdu, svobodu a možná vám i zachránil život.

NĚKDO S NÁMI

hraje špinavou hru

Někdo bez našeho vědomí obchoduje s naším zdravím a životem. Beztrestně. Jestliže se dozvíme, o co se hraje, jaká jsou pravidla a čím se můžeme bránit, máme šanci hrát chytře a nad protivníkem vyhrát.

Pokud ale pravidla znát nebudeme, nebo nad vším mávneme rukou, staneme se obětí. Budeme odsouzeni k nemocem a pomalé, často kruté smrti. A netýká se to jen nás. Dnes se stávají obětí stále mladší lidé a naprosto běžně už i děti.

ODBORNÁ FAKTA

přepsaná do lidské řeči

Shromáždění těchto faktů mi trvalo několik let a stálo mne mnoho peněz i osobních obětí. Tato kniha je souhrn mých osobních zkušeností a studia. Studoval jsem vědecké materiály, časopisy, knihy, debatoval s řadou specialistů, absolvoval řadu odborných přednášek uznávaných odborníků a světových kapacit. Existují však vědecké práce, jejichž výsledky jsou před námi zatajovány. Já se k nim ale dostal a nemohu o nich mlčet. Svědomí mi to nedovoluje.

Nasbírané informace vám předávám formou srozumitelnou a lidskou. Jednoduše tak, aby ji pochopil kdokoliv, i úplný laik.

„Pokud člověk chce být svobodný a neinformovaný, tak chce něco, co nikdy nebylo a nikdy nebude.“
Thomas Jefferson

AKTUALIZOVANÉ VYDÁNÍ

Jedna kniha, dva obaly

Ve své cestě za poznáním a objevováním pravdy neustále pokračuji. Za dobu svého působení jsem sepsal řadu dalších knih a stejně tak se kniha „Nespěchejte do rakve“ dočkala aktualizace a nového obalu. Věřím, že kniha splní vaše očekávání a pomůže vám nahlédnout hlouběji do problematiky zdravotnictví a zdravého životního stylu.

OBSAH KNIHY


 • 1
  Vrah z vodovodního kohoutku
  40 let zatajovaná, šokující fakta o vodě a nejeden experiment s jasnými výsledky. Co nám tají?
 • 2
  Zdivočelá buňka
  Lék na rakovinu už byl dávno objeven. Proč neslouží lidem? Kdy přijde na trh?
 • 3
  Tlouštíkem proti své vůli
  Nikdo nechce být tlustý a přesto obézních lidí neustále přibývá. Proč se to děje? Kdo nám „vyrábí“ obezitu?
 • 4
  Rozhánět kouř, nebo hasit oheň?
  Zvětšená prostata prý nelze léčit. Já jsem se přesto uzdravil. Jaké jsou skutečné příčiny a jaké je řešení?
 • 5
  Nemocenský průmysl
  Proč nám lékaři neříkají pravdu o naší stravě? Kolik lidí zemře ročně v důsledku užívání léků?
 • 6
  Tekutý chleba, černé mléko a převlečená žízeň
  Jak ovlivňuje náš život to, co pijeme? A co bychom tedy měli pít?
 • 6
  Recept na dlouhověkost
  Proč se kvalita našeho života snižuje s věkem? Může to být jinak? A co je k tomu potřeba?
 • 7
  Souboj
  Válka o naše zdraví. Léky, nebo výživa? Kdo nám pomáhá, a kdo nám škodí? Mohou být kvalitní výrobky levné?
 • 8
  Zakázaná moudrost
  Proč nesmíme vědět, jak pomáhají bylinky a proč se na obalech nesmí uvádět jejich účinky?
 • 9
  Fakta
  Čísla, která ukazují, kde je pravda. Žádné konspirační teorie ani úvahy. Čistá data z ověřených zdrojů.
 • 10
  Závěrem
  Necháte se podrobit, nebo budete bojovat? Dovolíte, aby vás řídili strachem, nebo strach porazíte poznáním pravdy?

REFERENCE

Názory čtenářů na knihu


Kniha dodává spoustu informací, které jsou z (ne)známého důvodu drženy pod pokličkou. Po přečtení této knihy se i mně osobně začaly spojovat zcela nové souvislosti a nápady “jak na to”.
MUDr. Tomáš Vrbicarehabilitační a sportovní lékař
Jsou knihy, které někteří lidé sepíší za měsíc a vydávají je sami za bestseller. Vystavují se s ní, fotí se s ní a lichotí jí jako rodič své vypasené dceři. A pak jsou knihy, při jejichž sepsání volí autor pečlivě každé slovo, hladí a uhlazuje, myslí na dojem čtenáře, kterého nechce udusit, ale zároveň touží předat to důležité. Pak se tento tichý zahradník slov uchýlí do svého mlčení a pozoruje, jak z jeho knihy roste zahrada. Děkuji Tomášovi za tuto skvělou knihu. Je plná všeho, čeho může být vaše rakev, pokud si ji nepřečtete 🙂
Tomáš Lukavec
Zajímavá a aktuální, užitečná, živě a čtivě napsaná.
Prof. RHDr. Anna Strunecká, DrSc.autorka knih Doba jedová
Jako výživová konzultantka doporučuji každému, aby si tuto útlou knížku přečetl. Nikoli každému, kdo se zajímá o racionální výživu či zdravý způsob života, ale každému, komu záleží na jeho zdraví. Tomáš Kašpar konečně otevřel témata, o kterých se na veřejnosti příliš nemluví (přestože by mělo) a dokázal je velmi srozumitelně vyložit. Tato kniha je ,povinnou četbou‘ pro všechny, kteří cítí, že jejich zdraví by nemělo být jen v rukách lékařů a farmaceutických společností.
Eva Neubauerovávýživová konzultantka