Epidemie příušnic 2016

Očkování proti příušnicím je absolutně nepotřebné a zbytečné.
A epidemie příušnic 2016 ukázala, že je vlastně velmi nebezpečné!


Včera (16.8.) jsme v rádiu zaslechli zprávu o epidemii příušnic. Podíval jsme se na internet a je to asi již starší zpráva. Nicméně aktuální je demagogie v informování lidí.
Opět jsme u tématu očkování.

Očkování proti příušnicím je absolutně nepotřebné a zbytečné. Proč? Protože daleko lepší ochranu než očkování proti příušnicím vám dá to, když je proděláte v dětství.
To znamená, že TOTO očkování je vytvořené farmacií pouze za jediným účelem - nahrabat peníze. A nejlepší způsob jak nahrabat závratné sumy je udělat očkování povinné.

Přesto jsme dnes svědky epidemie příušnic.
Jak to, že epidemie probíhá mezi očkovanými lidmi? Kdyby očkování bylo tak účinné, jak se nám obecně tvrdí, tito lidé by nemoc neměli dostat. Přesto ji dostali.

\"injection-519388_640\"To ovšem znamená, že očkování proti příušnicím je vlastně velmi nebezpečné! Jak to?
Protože spoléháte na ochranu očkováním. Nemusíte dbát na ochranu před touto nemocí. Nemusí být karanténa. A tak se od několika nemocných jedinců rozšíří epidemie. Ovšem ne mezi dětmi, kde je to neškodné, ale mezi dospělými, kde vám hrozí závažné komplikace s možnými trvalými následky!
V dětství vám žádné komplikace nehrozí. V dospělosti ano.
(A to nemluvím o jedovatých látkách ve vakcíně, jako je rtuť, hliník atd.)

Očkování nejenom že nemoc nevymýtilo, ale nyní jsou všichni dospělí skutečně touto chorobou ohroženi. A to díky očkování. A nikdo zodpovědný nechce přiznat, že očkování neúčinkuje.
\"doctor-1228627_640\"Naopak - hlavní poselství zpráv o epidemii je, že „nejlepší ochrana proti příušnicím je očkování“.
Možná proto, že zodpovědní lidé mají podíl na obrovských ziscích, co očkování farmacii přináší. A platíme to my z našeho zdravotního pojištění.

Je škoda, že všechny tyto úkony hradí zdravotní pojišťovny. Lidé pak mají pocit, že je to nic nestojí. To je potom snadné prosadit zákon, že očkování je povinné. Kdybychom si museli léky hradit sami, nenechali bychom si tak snadno vnutit povinnost očkovat a lidé by raději nechali své děti prodělat příušnice, než by platili drahé a nebezpečné očkování.

Tomáš Kašpar