Maskované zločiny

Když jsem uviděl článek o tom, že si Angelina Jolie nechala „preventivně“ uříznout oba prsy kvůli rakovině, tak jsem se zděsil. Navíc jsem se dozvěděl, že i u nás jsou desítky takových žen.
Zde je nutné říci jednu zásadní věc:

PŘÍČINOU vzniku rakoviny NEJSOU ženská prsa!

Uříznout prsa tedy neřeší problém!!! To je šílenství!

Lékaři jí řekli, že když její máma zemřela na rakovinu, má i ona geneticky dané riziko, že dostane také rakovinu. To však bylo experimentálně již dávno vyvráceno:
Profesor McKinnel (USA) ve snaze dokázat, že rakovinu způsobují geny, trasplantoval jádro nádorové buňky do buňky zdravé. Pokud by rakovinu způsobovaly geny, měla by buňka dál pokračovat jako nádorová. K obrovskému překvapení se však buňka začala chovat jako zdravá a dokonce se dělila dál na zdravé buňky!
Angelina Jolie tedy vůbec nevyřešila příčinu vzniku rakoviny a může ji dostat úplně stejně, jako kdyby si prsa nechala!

Existuje také nový vědní obor, který popírá to, co dnes lékařská věda tvrdí o genetických „předurčeních“. Tato věda se jmenuje Epigenetika. A ta zjistila, že chování genů ovlivňuje naše strava. Řečeno laicky – naše strava může nejenom zapnout, ale také i vypnout určité geny. (Budu o tom psát ve své další knize.)
Pokud tedy má někdo „genetickou dispozici“ pro nějakou nemoc, může svojí stravou ovlivnit, zda se ty vadné geny zapnou, nebo nezapnou. Tedy zda se nemoc projeví, či nikoli. Skutečné řešení je tedy úplně jiné, ne amputace prsou, prostaty a jiných orgánů!

Proč tedy lékaři stále hovoří o genetických příčinách a riziku a navrhují řezat?
Jeden můj kamarád studoval v Hradci Králové na doktora a vyprávěl mi, jak je znechucený, protože je učili dívat se na pacienta jako na zdroj peněz. A mnoho lékařů takový pohled akceptovalo. Když k nim přijde pacient, nevidí člověka, ale pochodující „žok peněz“.
Je to obludné? Ano, je. Proč se o tom nemluví? Protože to jsou lékaři.
A zde je i příčina, proč Angelina Jolie uvěřila lžím a přišla o svá prsa. Jenomže já to považuji za ohavný zločin stejného kalibru, jaké páchali Hitlerovi lékaři v koncentračních táborech. Tento zločin je o to horší, že se zdravé ženy nechávají mrzačit dobrovolně a lékaři vědí, že to je k ničemu a přesto k tomu vyzývají.
Další zrůdnost je v tom, že díky medializaci tohoto případu se stovky dalších zdravých žen nechá s radostí zmrzačit…

Vraťme se však ještě k příčině rakoviny. Nemoc začíná v buňce. Pokud má buňka vše, co potřebuje ke správnému fungování, pak je OK a bude zdravá. Pokud ji chybí živiny, nemůže správně fungovat a pokud to trvá dlouho, onemocní. Něco se v ní změní a přijde nemoc. Stejně pak na buňku působí jedy, které ji mohou poškodit.
Příčina je tedy u každé rakoviny (a nejen u rakoviny) stejná: je to strava, kterou jíme a jsou to škodlivé chemikálie v jídle.

Vyzývám všechny ženy: nenechte se zmrzačit jenom proto, že vás lékaři budou strašit a zahánět do kouta! Odstraňte příčinu nemoci a tělo ji nikdy nedostane, nebo se uzdraví samo.

Tomáš Kašpar

lovec faktů a detektiv pravdy o zdraví
autor knihy „Nespěchejte do rakve“

 

Komentáře